Bestyrelsen

Vores bestyrelse består af formændene for de boligorganisationer vi administrerer, 3-4 øvrige medlemmer, der vælges af vores repræsentantskab og en repræsentant valgt af vores medarbejdere.

Formand:
Ove Stahl Schmidt
Hørgård 32 st.tv.
6200  Aabenraa
Mobil: 7170 6963
Mail: ovestahlschmidt194@gmail.com


Næstformand:
Vivian Engelbredt
Sigtunagade 34
6400  Sønderborg
Tlf. 4030 1154
Mail: engelbredt@stofanet.dk

Bestyrelsesmedlem:
Inga Fohlmann
Præsteskoven 11
200 Aabenraa
tlf.: 2760 1312
Mail: fohlmann@youmail.dk

Bestyrelsesmedlem:
Søren Duus
Hørgård 35
6200  Aabenraa
tlf.: 7462 5401
Mail: duus.soren@gmail.com

Bestyrelsesmedlem:
Else Bonde 
Kystvej 42, st.th. 
tlf. 7462 3001
Mail: bondeelse@mail.com

Bestyrelsesmedlem:
Frank Neidhardt
Jørgensgård 86 D
6400  Sønderborg
Tlf. 6068 0830
Mail: frank_g_n@hotmail.com

Bestyrelsesmedlem:
Børge Rossen
Frilandsvej 21
6270  Tønder
Tlf. 7472 4606
Mail: b.rossen@os.dk


Bestyrelsesmedlem:
Peter Nørkjær
Schradersvej 30
6270 Tønder
Tlf. 5192 8911
Mail: p.norkjaer@gmail.com

Bestyrelsesmedlem:
Mathias Achner
Gesingparken 24
6780 Skærbæk
Tlf. 2020 3553
Mail: hanne-mathias@youmail.dk

  

Bestyrelsesmedlem:
Eva E. Rasmussen
Præstevænget 10
6520 Toftlund
Tlf. 29905389
Mail: emer2009@live.dk

Bestyrelsesmedlem:
Niels Christiansen
Dyrkobbel 135A
6300  Gråsten
Tlf. 2274 4030
Mail: nielsc@youmail.dk
 

Bestyrelsesmedlem:
Jens T. Wolff
Syrenvej 11
6430 Nordborg
Tlf. 61355451
Mail: wolff@danbonet.dk

Bestyrelsesmedlem:
(medarbejderrepræsentant):

Anne-Louise Boe 
Tlf. 
Mail: alb@salus-bolig.dk